У Чернівцях поліцейські затримали посадовця податкової служби за вимагання майже двох тисяч доларів США

Сьогодні, 18 березня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого в м. Хмельницький, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затримали заступника начальника відділу обласного управління податкової служби під час одержання другого «траншу» хабаря.

З метою детінізації економіки уряд прийняв рішення щодо проведення заходів з протидії незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, зокрема спирту та лікеро-горілчаної продукції. Однак замість того, аби проводити превентивні заходи щодо дотримання суб’єктами господарювання норм чинного законодавства за даними напрямками діяльності, посадовець налагодив механізм вимагання та отримання від них неправомірної вигоди.

Під час досудового розслідування оперативники та слідчі встановили, що заступник начальника одного з відділів обласного управління Державної податкової служби вимагав від підприємця, який займається роздрібною торгівлею алкогольної продукції, 1 800 доларів США неправомірної вигоди. Таку суму громадянин повинен був сплачувати щоквартально як гарантію непроведення перевірок та можливість безперешкодно здійснювати господарську діяльність.

Сьогодні, 18 березня, посадовця було затримано під час одержання другої частини від визначеної ним суми  – 300 доларів США. Напередодні було задокументовано факт одержання ним ще 300 доларів США.

Загалом посадовець одержав 600 доларів неправомірної вигоди.

Наразі оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції, слідчі Теруправління ДБР, розташованого в м. Хмельницький, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора проводять санкціоновані обшуки за місцями роботи та мешкання фігуранта.

Заступника керівника відділу обласного управління ДПС затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *