У Рівному на хабарі в 150 тисяч гривень поліція затримала посадовців управління Держпраці

Корупційну «схему» налагодили керівник одного з секторів обласного управління Держпраці та головний інспектор цієї служби. Також фігуранти залучили до злочинної діяльності посередника. Наразі всі фігуранти затримані.

У п’ятницю, 13 березня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Нацполіції, слідчі Рівненського відділу поліції за процесуального керівництва Рівненської міської прокуратури та за участю спецпідрозділу ТОР затримали фігурантів безпосередньо під час одержання другої частини неправомірної вигоди – 100 тисяч гривень.

Слідством було встановлено, що до схеми причетні посадові особи обласного управління Держпраці, а саме керівник одного з секторів та головний спеціаліст. Останні налагодили корупційний механізм звільнення від відповідальності за виявлені порушення норм законодавства у сфері трудових відносин, а також за видачу дозвільних документів. За певну винагороду, у даному випадку 150 тисяч гривень, правопорушник мав можливість уникнути відповідальність у вигляді штрафних санкцій та в подальшому безперешкодно одержати дозвільні документи на проведення робіт підвищеної небезпеки на певних об’єктах.

Під час документування протиправної діяльності посадовців оперативники та слідчі задокументували факт одержання через посередника першої частини неправомірної вигоди  – 50 тисяч гривень. Поліцейські з’ясували, що ці  кошти були розподілені між всіма учасниками корупційної схеми.

Наразі начальник сектору, головний спеціаліст управління Держпраці в Рівненській області та посередник затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. З місця затримання правоохоронці вилучили кошти, одержані у якості хабара.

За місцем роботи та за місцем мешкання затриманих проводяться санкціоновані обшуки.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття проходили за сприяння керівництва обласного управління Держпраці.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *