СБУ викрила рекетирів, що вимагали понад вісімдесят тисяч доларів з керівника державного аграрного підприємства

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України викрили та припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого вимагали кошти від керівника державного регіонального підприємства підпорядкованого Міністерству аграрної політики та продовольства України.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники вимагали від очільника підприємства кошти у розмірі вісімдесят три з половиною тисячі американських доларів. За вказану суму фігуранти справи обіцяли чиновнику вплинути на службових осіб Міністерства, щоб подовжити термін його перебування на займаній посаді.

Правоохоронці затримали двох учасників угруповання в столиці згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання дев`яти тисяч доларів США – останньої частини хабара.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру у скоєнні злочину.

Операція з викриття зловмисників проводилася спільно зі слідчими ДБР  під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури та за сприяння керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *