У Запоріжжі СБУ викрила багатомільйонну оборудку з коштами державного банку

Співробітники СБ України під час виконання завдань із захисту критичної інфраструктури у банківській сфері під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на Запоріжжі діяльність групи ділків, які підозрюються у розкраданні заставного майна одного із державних банків.

У рамках розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби встановили, що державна фінустанова уклала кредитний договір із комерційною структурою із лімітом кредитної лінії на майже сімсот мільйонів гривень. Згідно з умовами договору в заставу банку було передано майно товариства.

Під час досудового слідства правоохоронці задокументували, що отримані кредитні кошти були переведені на рахунки офшорних компаній. Заставні активи підприємства протиправно виведені з під контролю державного банку на користь третіх осіб. За висновками профільних експертів державному банку завдано збитки на майже мільярд гривень.

Слідчими СБ України оголошено про підозру двом фігурантам справи у скоєні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України.

Наразі вживаються заходи із повернення незаконно відчужених активів підприємства у власність держави.

Триває досудове слідство.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *