В Житомирі обвалився гуртожиток. Фото

28 липня близько 06:00 у с. Нова Чортория Любарського району на території Новочорторийського державного аграрного технікуму сталося частково руйнування п’ятиповерхової будівлі гуртожитку. Загиблих, травмованих внаслідок події немає.

Зруйновано частину тильної стіни, бічної несучої стіни та 24 житлових кімнати у третьому під’їзді загальною площею близько 330 м2. Загроза  іншим двом під’їздам відсутня. Всього в третьому під’їзді було 48 кімнат. Загальна кількість житлових кімнат у гуртожитку 225.

Попередня причина події – підмивання фундаменту будівлі ґрунтовими та дощовими водами, внаслідок чого сталось просідання фундаменту та часткове руйнування будівлі.

На місці події працює оперативна група Управління ДСНС України у Житомирській області, Любарського відділення поліції.

Підрозділи ДСНС для ліквідації надзвичайної події не залучалися.

О 12:30 проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любарського району, на якому прийнято рішення щодо обмеження доступу до місця руйнування та гуртожитку вцілому для попередження випадків мародерства та травмування людей, а також створення комісії з визначення аварійності будівлі та прийняття рішення щодо ремонту або демонтажу 3 під’їзду.

 118.jpg116.jpg


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *