На Миколаївщині через дитячі пустощі від ураження струмом загинув підліток

Подія сталась 26 липня близько 21:00 в смт Березнегувате на огородженій території електропідстанції.

15-річний мешканець Березнегуватого переліз через двометровий паркан, яким огороджена підстанція, та показував двом своїм молодшим друзям експеримент ­ підносив руку до електричних дротів та демонстрував, як від електромагнітного поля дибки піднімається волосся. Школяр торкнувся дроту та від ураження струмом у 35 тисяч вольт загинув на місці. Його приятелі побігли розповісти усе батькам, а ті сповістили поліцію. Наразі тіло хлопчика направлено на проведення судово-медичної експертизи.

За вказаним фактом, як того вимагає процедура у подібних випадках, поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство». Слідчі проводять розслідування обставин трагедії.

Шановні батьки! Просимо вас бути уважнішими до своїх дітей. Цікавтесь про їхнє місцезнаходження, особливо у темну пору доби. Спілкуйтесь, розповідайте про небезпеку, що виникає у разі нехтування особистими правилами безпеки та несе загрозу життю і здоров’ю. Намагайтесь займати дитину корисними справами, аби вона не шукала екстремальних розваг.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *