ГПУ розпочала кримінальне провадження відносно Мураєва

Генеральною прокуратурою України 8 червня 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено повідомлення щодо вчинення народним депутатом України Є. Мураєвим злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 383 КК України.

Зокрема, підставою для реєстрації вказаного провадження стало проголошення з трибуни Верховної Ради України 08.06.2018 народним депутатом України С. Пашинським промови щодо неправомірних дій вказаного народного депутата України.

Відповідно до повідомлення, 07.06.2018 останній в інтерв’ю 112 каналу висловив власні судження щодо правомірності діяльності органів державної влади України, спрямованої на зупинення агресії з боку Російської Федерації, та надав правову оцінку засудженню судом країни–агресора українського кінорежисера О. Сенцова як терориста, а саме особу, яка готувала підпали та вибухи, чим поставив під сумнів доцільність можливого обміну О. Сенцова на осіб, які обвинувачуються та засуджені українськими судами за тероризм та сепаратизм.

Досудове розслідування вищезазначеного кримінального провадження доручено Головному слідчому управлінню Служби безпеки України, здійснення нагляду за додержанням законів у формі процесуального керівництва – Генеральній прокуратурі України.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *