На Сумщині за вимагання 20 тисяч доларів США затриманий керівник фермерського господарства

Посадовеця викрили та затримали працівники Шосткинської поліції,  прокуратури та міжрайонного відділу управління СБУ в Сумській області у рамках кримінального провадження. Після отримання зазначеної суми підозрюваний зобов’язувався передати керівнику іншого сільгосппідприємства відповідні документи та не перешкоджати укладанню з місцевими жителями договорів оренди земельних ділянок площею близько 90 гектарів.

Чоловік був затриманий відразу після передачі йому 19 тисяч доларів США. Наразі посадовець затриманий в порядку ст. 208  КПК України, він перебуватиме під вартою до обрання йому запобіжного заходу.

Вирішується питання про оголошення затриманому про підозру за ч. 4 ст. 368-3 (вимагання та одержання неправомірної вигоди юридичною особою приватного права незалежно від організаційно-правової форми дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *