На Житомирщині під час одержання хабара викрито помічника судді

У четвер, 3 травня 2018 року, прокуратурою Житомирської області спільно із працівниками Управлінням захисту економіки в області та Головним управлінням Нацполіції в області задокументовано факт одержання помічником судді Бердичівського міськрайонного суду неправомірної вигоди.

У ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій правоохоронці затримали вказаного помічника безпосередньо у приміщенні суду, під час одержання ним другої частини неправомірної вигоди на суму 5 200 грн від особи, що вчинила адміністративне правопорушення.

Взагалі помічник судді пообіцяв особі сприяння у затягуванні розгляду справи про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП за винагороду на загальну суму 10 200 грн. Першу частину – 5 000 тис грн він одержав раніше.

Наразі його затримано у порядку ст. 208 КПК.

Проводяться слідчі дії, готується повідомлення про підозру та клопотання про відсторонення від посади.

Прокуратура області завжди принципово реагує на факти одержання посадовими особами неправомірної вигоди та вживає відповідних заходів. Відтак, і цього разу стосовно викритого на хабарі помічника судді наполягатиме на обранні йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 368 КК України проводить Головне управління Нацполіції в області, прокуратура області здійснює процесуальне керівництво.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *