В столиці автобус, в якому знаходилось більше 40 дітей визволили з снігового полону

23 березня близько, 6 години ранку, до працівників ДАІ співробітників ДАІ було повідомлено, що при виїзді з міста, на Кільцевій дорозі у сніговому заметі застряг автобус з дітьми. Це сталося у Святошинському районі. Аби прояснити ситуацію за зазначеною адресою негайно виїхали інспектори ДАІ.

http://www.sai.gov.ua/uploads/20130323_195838.jpeg

З’ясувалося, що автобус «Сетра» прибув до столиці з міста Користишев, Житомирської області. У салоні знаходилось 47 дітей молодших класів, які вже повертались  з екскурсії. Водій автобуса пояснив, що у нього закінчилося пальне і через негоду автобус опинився у сніговій пастці.

Аби звільнити автобус, працівники ДАІ викликали тягач, доставили пальне. А дітям підвезли – воду, печиво. Згодом їх розмістили у дитячому  садочку, що знаходився неподалік. Там для школярів було організовано гаряче харчування. Як тільки стихне негода діти зможуть повернутися додому.

Державтоінспекція звертається до керівників-педагогів навчальних закладів, які на час канікул спланували екскурсійні поїздки до столиці з проханням перенести свій визиг до Києва до поліпшення погодних умов.

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України